Müzik Eğitimcileri Derneği (MÜZED) Genel Merkezi Meşrutiyet Caddesi Hatay Sokak No: 5/ 10 Kızılay- ANKARA
(312) 419 03 98 bilgi@muzed.org.tr

MÜZED İSTANBUL ŞUBESİ 2. OLAĞAN GENEL KURULU BAŞARIYLA YAPILDI

ist.sb

MÜZED İstanbul Şubesi 2. Olağan Genel Kurulu, 28.09.2014 Pazar günü Kadıköy’deki Pera Güzel Sanatlar Salonunda yapıldı.

Erdem Oğuz‘un flüt ve Hakan Bağcı’nın piyano ile birlikte seslendirdiği müzik dinletisinin ardından Prof. Cemalettin Göbelez divan başkanlığına, Sabahat Özgöl ve Hakan Bağcı da yazmanlık görevine getirildi. Besteci Sarper Özsan, Prof. Dr. Filiz Kamacıoğlu, Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi GSE Bölümü Müzik Anabilim Dalı önceki Başkanı Doç. Dilek Batıbay,  Opera Sanatçısı Nursel Öncül‘ün de aralarında bulunduğu MÜZED üyeleri özellikle önümüzdeki dönem yapılacak çalışmalarla ilgili söz alarak canlı bir genel kurul gerçekleştirdiler.

Yapılan seçimler sonucunda Selçuk İşcan, Hakan Bağcı, Nilay Çelikkol Aygın, Celal Yılmaz ve Şefika Keskin Şube Yönetim Kurulu asıl üyeliğine, Erdem Oğuz, Sebahat Özgöl, Birsen Gicili, Vural Yıldırım ve Mehmet Ali Özdemir Şube Yönetim Kurulu yedek üyeliğine;

Nursel Öncül, Filiz Kamacıoğlu, Cemalettin Göbelez Şube Denetleme Kurulu asıl üyeliğine, Ümmühan Duran, Dilek Batıbay ve Berrin Bozkurt Şube Denetleme Kurulu yedek üyeliğine getirildi. Daha sonra Şube Yönetim Kurulu kendi arasında yaptığı seçimle Selçuk İşcan‘ı şube başkanlığına getirdi.

MÜZED İstanbul Şubesi 2. Olağan Dönem yönetiminde görev alan tüm arkadaşlarımızı kutlar, çalışmalarında başarılar dileriz.

Kuruluşta ve 1. Olağan dönemde başkanlık görevini üstlenen Şefika Keskin arkadaşımızı, birlikte görev yaptığı tüm yönetici arkadaşlarımızı ve şube çalışmalarına emek veren tüm üyelerimizi, dostlarımızı kutlarız.

Yeni dönemde Selçuk İşcan arkadaşımızın başkanlığında da başarılı, verimli çalışmalar gerçekleştirileceğine inanıyoruz.

Başarı dileklerimizle.

muzed_istanbul