Müzik Eğitimcileri Derneği (MÜZED) Genel Merkezi Meşrutiyet Caddesi Hatay Sokak No: 5/ 10 Kızılay- ANKARA
(312) 419 03 98 bilgi@muzed.org.tr

MÜZİK EĞİTİMCİLERİ DERNEĞİ 20. YILI DOSTLUK DAYANIŞMA KAHVALTISI ÜYELERİMİZİN VE DOSTLARIMIZIN YOĞUN KATILIMIYLA YAPILDI

Müzik Eğitimcileri Derneğimizin 20. kuruluş yılı kutlamaları içinde 17 Mart 2019 Pazar günü bir kahvaltı etkinliği düzenledik. Kahvaltımız, Ankara, Çankaya İlçesi, Emek Mahallesi, 8. (Bişkek) Cadde, 5. Sokak,  No: 4/B adresindeki Yeşim Cafe Patisserie‘de yapıldı.

Kahvaltı sırasında katılımcılara seslenen MÜZED Onursal Başkanı Prof. Dr. Ali Uçan  Genel Başkan Refik Saydam, müzik eğitimcilerinin ve MÜZED’in örgütlenme çalışmalarını anlattılar; derneğin bugüne ulaşmasında emeği geçenlere teşekkür ettiler. Ulusal Eğitim Derneği Genel Başkanı Nazım Mutlu ve yönetim kurulu üyelerinden Şule Uncu, Öğretim Üyeleri Derneği Genel Başkanı Suay Karaman, Cumhuriyet Kadınları Derneği Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Beyhan Kurtul, kahvaltımızı onurlandıran konuklar arasında yerlerini aldılar.

Her yaştan, her kurumdan, çalışan veya emekli yüze yakın MÜZED üyesinin ve dostunun katıldığı kahvaltıda üyelerimizden Murathan Alınak‘ın akordeonu ve Feruzazan Esmergül‘ün şarkılarına konuklarımız topluca eşlik etti. Bazı üyelerimiz de kahvaltıya katılmayı çok arzu ettiği halde rahatsızlığı, mazereti nedeniyle gelemedi.

Kahvaltı çağrımıza yanıt veren, Pazar dinlencesini veya başka işlerini erteleyerek 20. kuruluş yıldönümü coşkusunu bizimle paylaşan tüm üyelerimize, konuklarımıza, kahvaltımıza emeği geçen tüm arkadaşlarımıza içten teşekkürlerimizi sunarız.