Müzik Eğitimcileri Derneği (MÜZED) Genel Merkezi Meşrutiyet Caddesi Hatay Sokak No: 5/ 10 Kızılay- ANKARA
(312) 419 03 98 bilgi@muzed.org.tr

MÜZED İSTANBUL ŞUBESİ ÇOCUK SANAT ATÖLYELERİ YIL SONU DİNLETİSİ 22 MAYIS 2019 ÇARŞAMBA GÜNÜ KADIKÖY HALK EĞİTİM MERKEZİNDE YAPILIYOR

MÜZİK EĞİTİMCİLERİ DERNEĞİ (MÜZED) İSTANBUL ŞUBESİ TARAFINDAN KADIKÖY İHSAN SUNGU İLKOKULUNDA UYGULANAN ÇOCUK SANAT ATÖLYELERİNİN ÖĞRETİM YILI SONU DİNLETİSİ 22 MAYIS 2019 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 13:30 – 15:00 ARASINDA KADIKÖY HALK EĞİTİM MERKEZİNDE YAPILIYOR.

DİNLETİDE SELÇUK İŞCAN YÖNETİMİNDEKİ MÜZED İHSAN SUNGU İLKOKULU KEMAN TOPLULUĞU VE EMİNE ÇOLAK YÖNETİMİNDEKİ MÜZED İHSAN SUNGU İLKOKULU KOROSU HAZIRLADIKLARI YAPITLARI İZLEYİCİLERE SUNACAKLAR.

MÜZED İSTANBUL ÇOCUK SANAT ATÖLYELERİNİN PROJE KOORDİNATÖRLÜĞÜNÜ DR. HAKAN BAĞCI YÜRÜTÜYOR. SERHAT GÜNDOĞDU VE GÜLDENİZ SEVİN KEMAN ATÖYLESİNDE EĞİTMEN OLARAK GÖREV YAPIYOR. KORO DİNLETİSİNDE PİYANO EŞLİKLERİNİ MEHMET DURAK YAPIYOR. MÜZED ÜYESİ DE OLAN NURSEL ÖNCÜL, YÖNETİCİSİ OLDUĞU SANSEV ADINA ATÖLYELERE VE DİNLETİ ETKİNLİĞİNE KATKIDA BULUNUYOR.

MÜZED İSTANBUL ŞUBEMİZİ, EMEĞİ GEÇEN, KATKI SUNAN TÜM EĞİTİMCİ ARKADAŞLARIMIZI, KURUM VE KURULUŞLARI, SEVGİLİ ÖĞRENCİLERİMİZİ VE VELİLERİMİZİ KUTLAR, DİNLETİYE BAŞARILAR DİLERİZ.

DEĞERLİ MÜZİKSEVERLERİN, DEĞERLİ ÜYE VE DOSTLARIMIZIN BU GÜZEL, ANLAMLI ETKİNLİĞİ İZLEMELERİNİ ÖNERİRİZ.