Müzik Eğitimcileri Derneği (MÜZED) Genel Merkezi Meşrutiyet Caddesi Hatay Sokak No: 5/ 10 Kızılay- ANKARA
(312) 419 03 98 bilgi@muzed.org.tr

MÜZED ÇOCUK SANAT ATÖLYELERİNDE ÇALGI ÖĞRENEN ÖĞRENCİLER TÜRKİYE KALİTE DERNEĞİ “İNSAN KAYNAKLARI KONGRESİ”NDE KONSER VERDİ

       MÜZED Çocuk Sanat Atölyeleri kapsamında gitar ve yan flüt ve keman gruplarında yer alan öğrenciler,  Türkiye Kalite Derneğinin 14 Mayıs 2015 günü Sheraton Otelinde yapılan İnsan Kaynakları Kongresi açılışında bir konser verdiler.

Konserde MÜZED Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve Çocuk Sanat Atölyeleri Proje Sorumlusu Prof. Suna ÇevikAltındağ Çalışkanlar İlkokulu Müdürü, Müdür Yardımcısı ve proje koordinatörü bir öğretmen gözetiminde yan flüt eğitimcisi Muzaffer Orhan, keman eğitimcileri Canan Fidan ve Talip Cingöz, gitar eğitimcisi İlker Özdemir’in eğitim grupları öğrencilerle Mamak Kâzım Orbay İlkokulu Müdür Yardımcısı ve bir sınıf öğretmeni gözetiminde gitar eğitimcisi İhsan Tink’in eğitim grubu öğrencileri görev aldı.

Başarılı bir konser veren öğrencilerimiz ve öğretmen arkadaşlarımız, heyecanlı ve mutluydular.

Sevgili öğrencilerimizi, onları yetiştiren eğitimci arkadaşlarımızı, değerli okul yöneticilerimizi, velilerimizi ve proje sorumlumuz Prof. Suna Çevik öğretmenimizi kutlarız.

?????????????

?????????????

?????????????

?????????????

?????????????

?????????????

?????????????