Müzik Eğitimcileri Derneği (MÜZED) Genel Merkezi Meşrutiyet Caddesi Hatay Sokak No: 5/ 10 Kızılay- ANKARA
(312) 419 03 98 bilgi@muzed.org.tr

MÜZED’DEN SEVDA – CENAP AND MÜZİK VAKFINA ZİYARET

2017_01_30_MUZED'ded_SCA'ya_ziyaret

       MÜZED Merkez Yönetim Kurulu adına Genel Başkan REFİK SAYDAM, Genel Sosyal Sorumluluk Projeleri Sekreteri Prof. SUNA ÇEVİK ve Genel Sayman ERDİNÇ ÖZCAN 30 Ocak 2017 günü Sevda – Cenap And Müzik Vakfını ziyaret etti. Vakıf Genel Sekreteri PINAR ALPAY YÜKSEL‘in ev sahipliğinde gerçekleşen görüşmede MÜZED yöneticilerimiz, SCA Müzik Vakfına sosyal sorumluluk projemiz “MÜZED ÇOCUK SANAT ATÖLYELERİ”ne, dernek çalışmalarımıza ve etkinliklerimize verdiği anlamlı, değerli destekleri için teşekkürlerini sundu.

Yapılan görüşmede iki kuruluşun bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da dayanışma içinde olması, müzik eğitimi alanında ortak çalışmalar gerçekleşmesi kararlaştırıldı. Görüşme sonunda, resim sanatında kendine özgü ilginç bir biçem geliştirmiş olan bale sanatçısı ve ressam ÖZGE KINIKLI‘nın SCA Müzik Vakfı salonundaki   “Her zaman dans” konulu resim sergisi gezildi.

      Müzik Eğitimcileri Derneği olarak ülkemizde müzik sanatı adına çok özel bir yeri olan Sevda – Cenap And Müzik Vakfıyla dayanışma içinde ortak çalışmalar yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Değerli Vakıf yöneticilerine ve mensuplarına tekrar teşekkürlerimizi sunar, başarılarının devamını dileriz.