Müzik Eğitimcileri Derneği (MÜZED) Genel Merkezi Meşrutiyet Caddesi Hatay Sokak No: 5/ 10 Kızılay- ANKARA

MÜZİK EĞİTİMCİLERİ DERNEĞİ (MÜZED) ÜYELERİMİZE VE DOSTLARIMIZA ÖNEMLİ DUYURU: TOPLU DERNEK MÜZİK ETKİNLİKLERİ 2020 NİSAN AYI SONUNA KADAR ERTELENDİ

Değerli Üyelerimiz ve Değerli Dostlarımız,

Devletimizin küresel boyutta tehdit oluşturan Koronavirüs salgını ile ilgili olarak aldığı kararlara ve önlemlere uygun olarak toplu dernek, müzik etkinlikleri Merkez Yönetim Kurulumuzun bugünkü (13.03.2019) kararıyla 2020 Nisan Ayı sonuna kadar ertelenmiştir.

Buna göre MÜZED Türkiye Müzik Öğretmenleri Orkestrası, MÜZED Ankara Mandolin Topluluğu, MÜZED Türk Halk Müziği Topluluğu, MÜZED Faik Canselen Çoksesli Öğretmenler Korosu, prova ve konserleri; 28 Mart 2020 günü yapılması duyurulmuş olan MÜZED 21. Yıl kahvaltı etkinliği; her türlü toplu söyleşi, çalıştay ve konferanslar, üye toplantıları Nisan ayı sonuna kadar yapılmayacaktır.

Mayıs ayı başında ülkemizde alınacak kararlara, gelişmelere bağlı olarak ertelenen çalışmaların, etkinliklerin sürdürülmesi planlanmaktadır. Alınacak yeni kararlarımız üyelerimize duyurulacaktır. Bu süre içinde derneğimiz Merkez Yönetim Kurulu üyelerimiz tarafından açık tutulacaktır. Toplu etkinlik dışındaki görüşme ve ziyaretler için yönetici arkadaşlarımızı aramanızı rica ederiz.

En yakın sürede etkinliklerimizde yeniden buluşmak umuduyla tüm üyelerimize, dostlarımıza sevgiler, saygılar sunar sağlıklı günler dileriz.

MÜZED MERKEZ YÖNETİM KURULU

MÜZED MÜZİK EĞİTİMCİLERİ DERNEĞİ 21. YIL DOSTLUK VE DAYANIŞMA KAHVALTISI ERTELENDİ

Değerli Üyelerimiz, Değerli Dostlarımız,

Dünyadaki Koronavirüs salgını ile ilgili olarak ülkemizde alınan önlemler dikkate alınarak, kahvaltı etkinliğimiz ileri bir tarihe ertelenmiştir. Alınan önlemler doğrultusunda Koronavirüs tehditinin ortadan kalkmasından sonra kahvaltı etkinliğimizin tarihi yeniden duyurulacaktır.
Saygılarımızla.

Müzik Eğitimcileri Derneği (MÜZED) Genel Merkezi