Müzik Eğitimcileri Derneği (MÜZED) Genel Merkezi Meşrutiyet Caddesi Hatay Sokak No: 5/ 10 Kızılay- ANKARA

MÜZED VE MEDİP İŞBİRLİĞİYLE MÜZİK ÖĞRETMENLERİ BULUŞMASI YAPILIYOR. DEĞERLİ ÜYE VE DOSTLARIMIZI BU ÖNEMLİ ETKİNLİĞİMİZE KATILMAYA DAVET EDİYORUZ.

2022-2023 Eğitim Öğretim Yılına pek çok alanda olduğu gibi müzik, sanat eğitimi alanında da yetersizliklerle, sorunlarla ve elbette umutlarla başladık.

Bugüne kadar olan deneyimlerimiz de göstermiştir ki: sorunlarımızın çözümü, mesleğimizde, alanımızda kazanımlar sağlanması, var olan kazanımlarımızın korunması; yakınmaktan, karamsarlıktan değil meslek topluluğu olarak bir araya gelmemizden, haklarımızı aramamızdan geçmektedir.

Bugün sorunlarımızın çözümü yolunda tutulacak en önemli halka, meslekî örgütlülüğümüzün güçlendirilmesi ve pekiştirilmesidir.

İşte bu çabalara katkı sunmak üzere 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılının başında müzik öğretmenleri İnstagram üzerinden canlı olarak da yayımlanacak olan bir buluşma gerçekleştiriyor.

Müzik Eğitimcileri Derneği Genel Merkezi (MÜZED) ile Müzik Eğitimcileri Dayanışma ve İletişim Platformu (MEDİP) tarafından birlikte düzenlenen ve 28 Eylül 2022 Çarşamba akşamı saat 20:30da yapılacak olan toplantının katılım bağlantısı toplantı başlamadan önce MÜZED’in ve MEDİP’in sayfalarından duyurulacaktır.

Değerli dernek üyelerimizi, değerli dostlarımızı, tüm müzik eğitimcilerini İnstagram üzerinden bu önemli buluşmaya katılmaya davet ediyoruz.

İçten sevgilerimizi, saygılarımızı iletir başarılar, esenlikler dileriz.

MÜZİK EĞİTİMCİLERİ DERNEĞİ (MÜZED) GENEL MERKEZİ